O MNIE

O MNIE

Najważniejszy jest fakt, ze kocham to co robię, bo fotografia sprawia mi niesamowitą frajdę, a satysfakcja jest jeszcze większa, kiedy moje prace sprawiają Wam wiele szczęścia, bo zawierają niejednokrotnie najważniejsze osoby lub wydarzenia z Waszego życia.

Jestem mężem, ojcem oraz opiekunem dwóch fajnych psów. Jako dzieciak miałem mnóstwo marzeń i zainteresowań… Motocykle, rękodzieło, modelarstwo, akwarystyka i wiele innych… ale ostatecznie moją największą pasja jest fotografia.

Patrząc oczami obiektywu staram się wydobywać największe piękno z tego co widzę.. kolory oraz gra świateł i cieni.. kontrasty .. w każdym zdjęciu szukam punktu idealnego.. Podczas sesji staram się być jak najmniej zauważalny, żeby fotografowane osoby miały jak największy komfort, a dzięki temu zdjęcia wyszły naturalnie i na luzie bez żadnego spięcia, czy też sztucznego pozowania. Potrafię nawiązać z osobami fotografowanymi swobodny kontakt wymieszany nawet z duża dozą śmiechu – bo jestem osobą, która stara się brać życie na wesoło.

W trakcie mojej pracy postaram się zdobyć Twoje zaufanie, a efekty zobaczysz w postaci przygotowanego już materiału.
Gwarantuje Tobie pełne zadowolenie, a sobie jeszcze większą satysfakcję.

To będzie dla mnie zaszczyt, jeśli na moich zdjęciach postanowisz zapisać kawałek swojej historii.